OKLEJANIE REKLAMOWE

Tam gdzie Ty, tam twoja reklama!

Reklama na samochodzie to najlepsza forma reklamy zewnętrznej, głównie z uwagi na jej nieograniczony zasięg. Nasza firma zapewni Ci kompleksową usługę oklejania samochodu. Zrobimy dla Ciebie indywidualny projekt i dobierzemy rodzaj folii, który będzie odpowiedni do Twoich oczekiwań.

Pracujemy na foliach polimerowych i wylewanych, które gwarantują wysoką trwałość i odporność na warunki zewnętrzne.

 

Nasze realizacje:

POJAZDY SPECJALNE

W naszej ofercie profesjonalne  oklejanie każdych pojazdów.  Używamy specjalistycznych folii samochodowych. Kleimy foliami z laminatem UV, carbonem, foliami odblaskowymi, zabezpieczającymi oraz magnetycznymi.

Nasze realizacje:

TUNING

Gdy kupujesz Swój wymarzony samochód, chcesz, aby był jedyny w swoim rodzaju, żeby oddawał Twój charakter. Ale przecież takich modeli na drodze jest wiele… Wtedy wkraczamy My i wizualna metamorfoza Twojego samochodu.

Nasze realizacje:

PRZYCIEMNIANIE LAMP

Przyciemniane i zabezpieczenie lamp to nowa usługa w naszej firmie. Podkreśli wygląd twojego auta i nada mu drapieżnego charakteru. Pracujemy na najwyższej jakości foli, która przy maksymalnym efekcie przyciemnienia zapewnia wysoką przepuszczalność światła.
Przyciemnianie lamp

ODTWARZANIE NAKLEJEK NA MOTOCYKLACH

Klasyk, nowoczesny, chopper, ścigacz, enduro… Odmian motocykli niezliczona ilość, a my  odtwarzamy napisy i elementy zdobień na malowanych częściach jednośladów.  I nie straszne nam marki czy style!

Dowiedz się więcej!

Napisz do nas!